شرایط و ضوابط استفاده از خدمات وب سایت عطاری خاتون

 شرایط و ضوابط استفاده از سایت عطاری خاتون

به سایت عطاری خاتون خوش آمدید

سایت عطاری خاتون این فرصت را برای شما فراهم می‌کند که از میان تعداد متنوعی از اقلام گیاهی و طبیعی که برای فروش از طریق وبسایت فهرست‌بندی شده‌اند به جستجو و خرید ایمن بپردازید.

لازم است قبل از دسترسی و استفاده از خدمات وبسایت حتما شرایط و ضوابط پیش رو را با دقت مطالعه نمایید. سوالات خود را در مورد این شرایط و ضوابط از طریق آدرس ایمیل زیر با ما در میان بگذارید. مجموعه عطاری خاتون این حق را برای خود محفوظ نگاه می‌دارد که هر کدام از شرایط و ضوابط را از طریق به روزرسانی این صفحه بنا به صلاحدید خود مورد بازبینی و تغییر قرار دهد. زمانی که مجموعه عطاری خاتون شرایط و ضوابط را بروزرسانی می‌کند از تلاش‌های معقولی برای اطلاع رسانی به شما در مورد به بروزرسانی‌های این شرایط استفاده خواهد کرد اما این امر بر عهده شماست که شرایط و ضوابط را چک کنید تا از تغییرات آن باخبر شوید. شما با ادامه استفاده از وبسایت و خدمات آن نشان می‌دهید که شرایط و ضوابط را پذیرفته‌اید. هم‌چنین شما با ثبت کردن سفارش یعنی موافقت خود را  با ضوابط و شرایط اعلام می‌نمایید.

عطاری خاتون هیچ گونه شعبه و زیر شاخه ی دیگری ندارد، تنها نشانی اینترنتی عطاری خاتون” www.attarikhatoon.ir ” می باشد و شناسه رسمی عطاری خاتون در  فضای مجازی

( اینستاگرام و تلگرام ) به صورت ” attari_khatoon@ ” می باشد لذا در هنگام خرید و استفاده از خدمات این نکته را مورد توجه قرار دهید.

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت اعم از تصاویر ، محصولات ، مقالات ، نگارش ، طرح بندی و رنگ مختص به مجموعه وبسایت عطاری خاتون می باشد. بدون اجازه کتبی از ما اقدام به کپی کردن محصولات و خدمات وبسایت ننمایید.

ثبت سفارش :

نخستین گام برای ثبت سفارش این است که به عنوان کاربر در سایت ثبت نام کنید. در بخشی از فرآیند ثبت نام در سایت ممکن است از شما خواسته شود که برخی از اطلاعات شخصی خود را وارد کنید نظیر: نام و نام خانوادگی ، تلفن ، آدرس و کد پستی شما متعهد می‌شوید که هر اطلاعاتی را که در راستای تکمیل کردن فرآیند ثبت نام به عطاری خاتون می‌دهید، دقیق، جدید و صحیح است بدهی است چنانچه آدرسی توسط کاربر به اشتباه به ثبت رسیده باشد مسئولیت برگشت خوردن سفارش به عهده ایشان می باشد یا چنانچه در مواقعی نیاز به ارتباط تلفنی باشد شماره ثبت شده توسط کاربر مرجع تماس مجموعه عطاری خاتون با ایشان خواهد بود.

در نظر داشته باشید اطلاعات شخصی شما در وبسایت ما امانت هستند و به وسیله سیاست‌های حریم خصوصی حفظ و سیانت می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر از این قسمت وارد برگه ی حریم خصوصی شوید.

استفاده شما از وبسایت مطابق شرایط و ضوابط تعیین شده در وبسایت و یا هر قانون، مقررات و یا قوانین قابل قبول یا دستورالعملهای قانونی در حوزههای مربوطه ممنوع نشده یاشد.

شما مسئولیت فردی برای حفاظت از محرمانگی رمز و یا آدرس ایمیل خود را دارید. استفاده از گذرواژه شما توسط هر شخصی دیگر ممکن است منجر به لغو سریع دسترسی شما شود.

هر گونه استفاده از اطلاعات ثبت نامی به وسیله فرد دیگر یا اشخاص ثالث به شدت ممنوع است. شما میپذیرید که بلافاصله مجموعه عطاری خاتون را از هرگونه استفاده غیرمجاز از رمز عبور یا آدرس ایمیل خود یا هر گونه نقص امنیتی که از آن آگاه شدهاید مطلع سازید.

دسترسی و استفاده از این وبسایت محدود، غیرقابل انتقال و صرفا مجاز برای استفاده از آن توسط شما براساس اهدافی است که ارائه خدمات را توسط این مجموعه فراهم می کند.

شما متعهد میشوید که وظیفه بروزرسانی کردن اطلاعات شخصی مانند آدرس محل جدید سکونت ، تلفن در سایت را به عهده بگیرید و چنانچه سفارش به اطلاعات ثبت شده قبلی شما ارسال شد این مجموعه هیچ مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت.

انجام خرید

برای ثبت سفارش خرید ابتدا می بایست محصول یا محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه کنید پس از آن موظف هستید چنانچه وارد حساب کاربری نشده اید وارد شوید و یا حساب کاربری جدید ایجاد کنید.

روش های ارسال کالا ها بر اساس استان و منطقه خواهد بود و انتخاب روش ارسال بر عهده سفارش دهنده می باشد.

امکان انتخاب پیک موتوری برای ارسال کالا فقط در محدوده شهر تهران و حومه مانند : شهریار می باشد.

هزینه پیک موتوری به صورت پیشفرض بر روی مبلغ ” 40/000 ” تومان تعیین شده که این مبلغ بر اساس فاصله منطقه امکان تغییر دارد و چنانچه ارسال به منطقه ی دور تری باشد ما به تفاوت هنگام دریافت سفارش باید تحویل پیک موتوری شود.

در نظر داشته باشید پیک موتوری متعلق به عطاری خاتون نمی باشد و صرفا با مجموعه عطاری خاتون همکاری می کند.

سفارش دهنده میبایست هنگام تحویل بسته آن بررسی کند ، بسته های ارسالی از مجموعه عطاری خاتون بسته وکیوم و کاملا سالم هستند لذا در صورت مشاهده نقص ظاهری اعم شکستگی یا پارگی به متصدی پیک موتوری اطلاع داده شود.

مجموعه عطاری خاتون هیچ گونه مسئولیتی در قبال شکستی یا خرابی کالا ها هنگام انتقال با پیک موتوری ندارید و مسئولیت بر عهده شرکت حمل و نقل پیک موتوری می باشد.

در خصوص سفارشاتی که از طریق پست ارسال می شوند چنانچه پس از دریافت ، هر گونه شکستی یا خرابی کالا مشاهده شد این مورد بر عهده شرکت پست خواهد بود و باید از حق بیمه پرداخت شده غرامت کالا دریافت شود.

پرداخت

پس از انتخاب محصولات و روش دریافت جهت ثبت سفارش نهایی باید هزینه محصولات و روش ارسال از طریق درگاه پرداخت اینترنتی موجود در وبسایت عطاری خاتون پرداخت گردد در نظر داشته باشید در صورت عدم پرداخت هیچ گونه سفارشی ثبت نخواهد شد.

عطاری خاتون هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشکلاتی که در حین پرداخت ایجاد می شود اعم از قطعی اینترنت لحظه ای ، ارور سرور شرکت درگاه پرداخت نخواهد داشت.

پس از پرداخت موفق بر روی صفحه پیغامی مبتنی بر پرداخت موفق آمیز و ثبت سقارش مشاهده خواهد شد و تنها در این صورت سفارشات ثبت شده اند همچنین پیامکی مبنی بر ثبت سفارش به همراه مبلغ و جزئیات سفارش برای شما ارسال خواهد شد.

تنها سرویس خط پیامکی عطاری خاتون شماره ” 50004001277835 ” می باشد و تمامی پیامک ها از این شماره ارسال می گردد.

مدت زمان تحویل

سفارشات ثبت شده تا ساعت 12 ظهر همان روز تحویل پست می شوند و سفارشاتی که پس از آن ثبت می شوند روز بعد در اولین ساعت کاری به پست تحویل می شود.

سفارشات ثبت شده در روز جمعه و ایام تعطیل در اولین روز کاری بعد از تعطیلی تحویل پست می گردد.

در خصوص پیک موتوری امکان ارسال همه روزه در صورتی که فروشگاه حضوری دایر باشد امکان پذیر است.

همه سفارشاتی که از طریق پست پیشتاز ارسال می شوند در بازه زمان 2-5 روز بنا بر فاصله و منطقه به دست سفارش دهنده خواهد رسید.

عطاری خاتون این حق را برای خود محفوظ می دارد تا هر زمان که نیاز باشد محصولی را در فروشگاه حذف یا جایگزین نماید لذا ممکن است دیگر قابل سفارش نباشد.

مسئولیت استفاده از گیاهان و دارو های گیاهی که برای بعضی ممکن است عارضه داشته باشد بر عهده سفارش دهنده می باشد و این مجموعه هیچ مسئولیتی نخواد داشت.

سفارشاتی که دریافت می کنید ممکن از است از لحاظ رنگ ظرف ، شکل ظرف و … تا حد مجازی با تصویر در سایت تفاوت داشته باشد اما از لحاظ کیفیت تفاوتی ندارد.

ضمانت می شود کالا هایی ارائه شده اصل باشند و آن دسته از کالا ها که تاریخ مصرف دارند دارای تاریخ مصرف باقی مانده مجاز باشند.

در مجموعه عطاری خاتون سعی شده مطالب گذاشته شده از منابع معتبر و دارای پشتوانه و سند باشد اما عطاری خاتون هیچ مسئولیتی در قبال مطالب نشر شده ندارد و خطای انسانی قابل رخ دادن می باشد.

نظراتی که کاربران در سایت میگذارند نباید حاوی الفاظ رکیک ، توهین آمیز ، مسخره کننده و دو پهلو باشد.

عطاری خاتون این حق را برای خود محفوظ میدارد که نظر هایی که کاربران میگذارند را از نظر محتوا بررسی کند و در صورت نیاز بدون اطلاع قبلی تغییر یا حذف کند.