شیوه های ارسال محصولات در عطاری خاتون

 

به صورت کلی محصولات به تمام نقاط ایران ارسال می گردد اما نکته مهم این است که مرسوله ها بسیار سریع و همراه هزینه مناسب به دست مصرف کننده برسد لذا برای همین منظور عطاری خاتون غالب مرسولات خود را با پست دولتی پیشتاز ارسال می کند چرا که علاوه بر سرعت بالا، قیمت به صرفه ای برای خریدار دارد.

اما چنانچه مشتری درخواست زمان خاصی برای تحویل مرسوله داشته باشد یا ساکن شهر های دیگر باشد و بسیار عجبه داشته باشد می تواند با فروشگاه تماس بگیرد تا سفارش ایشان را با پست ویژه ارسال گردد بدهی است پست ویژه دارای هزینه مضاعف می باشد که اختلاف مبلغ با مشتری محاسبه می شود.

ارسال مشتریان ساکن تهران

مشتریانی که ساکن تهران هستند چند برای دریافت محصول خود را دارند:

اول اینکه به صورت کلی سفارشات آن ها با پست پیشتاز ارسال شود که در این صورت بازه زمان دریافتی مرسولات آن ها بین ۱.۵ تا ۲ روز پس از تحویل سفارش به پست خواهد بود.

دوم چنانچه نیاز به ارسال فوری داشته باشند در ساعات کاری فروشگاه ( ۱۰ صبح تا ۸ شب ) می توانند درخواست ارسال سفارش خود با پیک یا اسنپ باکس را داشته باشند به این صورت که در صفحه تسویه حساب تیک گزینه “دریافت حضوری سفارشات” را فعال کنند و سپس به صورت تلفنی با فروشگاه هماهنگ نمایند.

سوم آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند جهت دریافت سفارشات خود حضوری مراجعه نمایند نیز می توانند در صفحه تسویه حساب تیک گزینه “دریافت حضوری سفارشات” را فعال کنند و هنگام مراجعه حضوری شماره سفارش خود را ارائه دهند.

چقدر طول می کشد محصول به دستمان برسد ؟

به طور تجربی و حدودی هنگام ارسال با پست پیشتاز برای استان تهران حداکثر ۱.۵ تا ۲ روز پس از تحویل به پست مرسوله به دست سفارش دهنده خواهد رسید و برای شهرستان بنا به فاصله این مدت زمان می تواند بین ۳ تا ۴.۵ روز تغییر کند.

چگونه از وضعیت سفارش خود را پیگیری کنم ؟

پس از ثبت سفارش موفق در سایت عطاری خاتون یک پیامک حاوی دریافت سفارش موفق به همراه شماره سفارش و مستندات رسید پرداختی به شما پیامک می شود که می توانید با مراجعه به صفحه پایین و وارد نمودن شماره تلفن یا شماره سفارش خود از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

چگونه از وضعیت مرسوله را هر لحظه در پست رهگیری کنم؟

پس از تحویل مرسولات به شرکت پست پیامکی حاوی شناسه پیگیری ۱۶ رقمی به شماره تلفن شما ارسال می گردد که توسط آن می توان موقعیت مرسولات را رهگیری نمایید همچنین با وارد نمودن شماره تلفن یا شماره سفارش (که هنگام ثبت موفق سفارش پیامک می شود) اطلاعات مرسوله شما از اداره پست فراخوانی و نمایش پیدا می کند.